wtorek, 11 listopada 2008

Cel Mojego Bloga

Jestem misjonarzem w Polsce. Moim głównym celem w tym kraju jest chwalenie Boga przez założenie lokalnego zboru. Przez własne doświadczenie wiem jak ciężka jest służba w zborze. Moim pragnieniem jest wspieranie innych, ktόrzy służą Bogu w rόżnych zborach. Słudzy Boga potrzebują wsparcia i poprzez mój blog chcę ich wspierać. Chciałbym przypomnieć jak dobry jest nasz Bόg przez artykuły, ktόre opisują Bożą miłość, dobroć, miłosierdzie, łaskę i siłę. Chciałbym także umieścić nauczania z Biblii, z ktόrych nauczyciele mogą korzystać w swoich zborach. Będziemy czasami poruszać tematy kontrowersyjne w celu, aby lepiej zrozumieć Boże Słowo.
Chociaż blog istnieje już od pół roku, do tej pory nie pisałem systematycznie. Moim planem jest umieszczanie trzech nowych artykułów tygodniowo. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie chcecie czytać trzech moich artykułów w ciągu tygodnia, więc artykuły poniedziałkowe i środowe będą innych autorόw, a ja będę pisał artykuł w każdy piątek.

Tak jak Barnaba pomagał Pawłowi w wielkiej służbie Pawła, tak i ja pragnę, aby Bόg używał tego bloga, po to by wspierać Boże sługi w Polsce. Razem możemy używać darów od Pana aby służyć w zborach ku chwale Bogu.
„Albowiem z niego i przez niego i ku niemu jest wszystko; jemu niech będzie chwała na wieki. Amen.” (Rzym. 11:36)

1 komentarz:

Leszek pisze...

Ben napisał:
Zdaję sobie sprawę z tego, że nie chcecie czytać trzech moich artykułów w ciągu tygodnia, więc artykuły poniedziałkowe i środowe będą innych autorόw, a ja będę pisał artykuł w każdy piątek.

Ben ja nie jestem "ci " wszyscy i zaglądam na Twój blog codzienne, a nawet po kilka razy.
Czekam z niecierpliwością na kolejne wpisy, aczkolwiek nie ze wszystkim się zgadzam, czytam je z uwagą (niejednokrotnie krytycznie z Biblią w ręku).

Pozdrawiam
Leszek, Siedlce